Referencje

Referencja nr 1

Panie Marcinie, Od dłuższego czasu zbieraliśmy się do tego, ale nadszedł wreszcie ten dzień, kiedy z przyjemnością piszemy poniższe słowa. Rzadko się spotyka takiego terapeutę, który jest w stanie dostosować siłę i technikę do wrażliwości osoby oraz problemu, z jakim przychodzi mu się zmierzyć. Zarówno w problemach pourazowych, przewlekłych schorzeniach jak i nagłych wypadkach zawsze można liczyć na fachową pomoc i diagnozę lub skierowanie do innych, zaprzyjaźnionych z nim fachowców. Rodzinnie korzystamy z usług Pana Marcina od dłuższego czasu i jesteśmy z naszej znajomości bardzo zadowoleni. Doceniamy nie tylko zaangażowanie, kompetencję (sztuka mówienia – nie wiem, ale sprawdzę!), stałe podnoszenie przez niego kwalifikacji (różnego typu szkolenia, w jakich bierze udział), ale także elastyczność w umawianiu terminów oraz wygodę związaną z wizytami domowymi nawet w nagłych wypadkach. Z przyjemnością poleciłem Pana Marcina osobom potrzebującym i po spotkaniach z nim zawsze wracały do mnie słowa podziękowania. Od wielu lat korzystam z pomocy terapeutów specjalizujących się w różnych technikach masażu i Pana Marcina zaliczam do jednego z najlepszych, z jakimi miałem okazję owocnie współpracować. Dziękujemy i mamy nadzieję na niekończące się jeszcze.

Wanda i Michał

 

Referencja nr 2

Pan Marcin Banasiński ma duże doświadczeniem, a także głęboką wiedzą na temat różnego typu masażu. Wiedzą tą z chęcią dzieli się z kilentami i jest im w stanie doradzić innego typu zabiegi jeżeli jest to dla nich konieczne. Jest on osobą energiczną, elastyczna, komunikatywną oraz szybko i z dużą łatwością nawiązuję kontakty interpersonalne. Znakomicie odnajduje się w pracy z rożnego typu ludźmi. Jest osobą sumienną, godną zaufania i bardzo zaangażowaną w pracę, którą wykonuje. Pan Marcin Banasiński wydaje się być osobą ambitną, ciągle doskonalącą swoje umiejętności. Ja oraz moja żona, jako osoby regularnie korzystające z masaży Pana Marcina, bezpośrednio doświadczamy efektów jego pracy i z pełną odpowiedzialnością polecam go jako masażystę. Z pewnością będzie w stanie spełnić oczekiwania najbardziej wymagającego klienta. W razie potrzeby jestem otwarty na inne pytania na temat Pana Marcina.

Z poważaniem,

Krzysztof Przybyłek

Manager Clinical Research

Kom. +48 660 406 205

 

Referencja nr 3

Bardzo dziękuje za pomoc w uporaniu się z moimi dolegliwościami.

Dzięki zabiegowi Yumeiho już po pierwszej wizycie odczulam dużą poprawę (brak napięcia w udzie i dużo luźniejszy staw biodrowy).

Doceniam Pana podejście do pacjenta: szczegółowy wywiad na temat schorzenia, delikatne wykonywanie zabiegu, duza wiedzę dot. wykonywania masaży i terapii Yumeiho, niezwykły, udzielający się spokój i opanowanie. Pacjent może poczuć się komfortowo i bezpiecznie, uzyskując odpowiedzi na każde zadane pytanie, dotyczące jego problemu.

Pańskie usługi polecam innym.

Anita Cieciora